Webové stránky

Základní internetové stránky

Vytvoříme Vám webovou prezentaci na míru. Každá podstránka s vlastním obsahem, ať už s texty nebo multimédii. Vaše stránky můžeme doplnit také o kontaktní formulář, popřípadě různé moduly dle vašich potřeb.

Jedná se o klasickou variantu webových stránek. Stránky jsou rozčleněny do souvisejících sekcí. Takovéto webové stránky není problém rozšiřovat o další podstránky a postupně tak vytvářet další obsah, který Vašim klientům zajistí dostatečné množství informací.

Při tvorbě stránek respektujeme nejnovější technologie a standardy, tak aby výsledek byl pro Vás kvalitní reprezentací Vaší firmy. Všechny stránky tvoříme responzivně, tak aby se správně zobrazovali jak na velkých monitorech, tak i na tabletech a telefonech. Klademe také důraz na validitu a rychlost načítání stránek a to především na pomalém připojení.

E-shopy a nákupní stránky

Začněte prodávat na internetu ve velkém

Pomůžeme Vám s tvorbou e-shopu na míru. Vytváříme také jednoduché platební stránky na koupi produktu či pronájem služby.

S e-shopy mám dlouholeté zkušenosti. Pomůžeme Vám s Výběrem správného řešení ať už B2C nebo B2B. Toto řešení Vám také pomůžeme zprovoznit a nasadit. Děláme e-shopy na míru dle Vašich požadavků, popřípadě Vám pomůžeme nasadit již existující řešení. Pracujeme s nejrozšířenějšími opensource platformami jako Magento, PrestaShop, oscommerce a jinými. Zajistíme pro pro tyto platformy také vývoj modulů dle vašich požadavků.

Jednostránkové nákupní stránky jsme schopni rychle napojit na platební brány a umožnit tak Vašim zákazníkům rychlý a pohodlný nákup Vašeho produktu.

Webové vizitky

Být vidět je důležité, alespoň vizitka Vám pomůže

Jednoduché webové stránky jako alternativa k Vaší vizitce. Obsahují základní informace, kontakty, obrázky, videa a popřípadě kontaktní formulář.

Tyto stránky jsou především určeny pro menší firmy a jednotlivce. Dají se také využít pro propagaci jednoho produktu nebo služby, která je pro Vás důležitá.

Jednostránkové rozvržení je také velmi vhodné pro tvorbu soutěží a registrací, kdy klient má všechny informace (např. pravidla či výhry) na jedné stránce a není nutné přecházet na další podstránky.

Informační systémy a aplikace

Vytvoříme Vám vlastní informační systém či webovou aplikaci na míru

Vytvoříme Vám Informační systémy či aplikaci na míru, dle Vašich požadavků a s rozličným množstvím funkcí. K takto postavené aplikaci poskytujeme samozřejmě podporu a další rozšíření.

Aplikace či systém je pak dostupný v rámci internetu či intranetu. Typickým příkladem mohou být dohledové služby, docházkový systém či cokoliv co potřebujete zpřístupnit zaměstnancům nebo klientům.

Informační systémy a aplikace programujeme za použití kvalitních a ověřených frameworků a různých programovacích jazyků. Záleží na určení služby. Používáme především PHP, Javascript, Python a C++.

Nebojte se nás kontaktovat o případnou konzultaci, či návrh řešení.

Napište nám

Potřebujete poradit nebo zaslat cenovou nabídku?